Törpördög és Tinitündér Tánc Tanoda

Órarend - TáncTanoda és Társulat

A 2022-23-as tanévre

Tanszakok

  • MTBA - (Művészi Torna Balett Alapokkal - gimnasztikus elemek klasszikus balett alapokkal, picuriknak)
  • Kreatív Gyermektánc Modern Alapokkal - (Kortárshoz előkészítés picuriknak)
  • Hipi-hopi - (Hip-hop picuriknak)
  • Klasszikus és Neoklasszikus Balett
  • Kortárs
  • Hip-hop
  • Akrobatika
  • Törpi Társulat - (Színészmesterség alapjai Ovisoknak)
  • Társulat - https://tanctanoda.hu/turkiz-tarsulat
  • Aktív Szombatok - Táncműhely - https://tanctanoda.hu/aktiv-szombat-tancmuhely

 

Érden - Türkiz Terem

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 - Csillagfürtök,  Klasszikus Balett Előkészítő - Papp Dominika
17:00-18:00 - Mesevirágok, MTBA KözépHaladó - Papp Dominika
18:00-19:00 - Neo-Klasszikus Balett, kisiskolásoknak - Papp Dominika

Kedd-Csütörtök:
16:00-16:45 - Orgonák, MTBA Kezdő (Törpi csoport) - Perényi Nóra
17:00-17:45 - Hipi-hopi (Törpi csoport) - Dávid Katalin
17:45-18:45 - Hip-hop (5-7 éveseknek) - Dávid Katalin

Péntek:
16:00-17:00 - Törpi Társulat (5-7 éveseknek)- Bognár Anna
17:00-20:00 - Társulat - Bognár Anna

 

Érden - Meseház Óvoda

Folyamatban van

 

Érden - Kutyavári Óvoda

Folyamatban van...

 

Budafokon - Budafoki Baráti Körök Egyesületének Székháza (TOTI)

Kedd-Csütörtök:
16:00-16:45 - Tulipánok, MTBA Kezdő (Törpi csoport) - Papp Dominika
16:45-17:45 - Pitypangok, Klasszikus Balett Előkészítő - Papp Dominika
17:45-18:45 - Százszorszépek, Klasszikus Balett - Papp Dominika
18:45-19:15 - Országos Verseny Csoport - Gyerek - Papp Dominika

Hétfő-Szerda:
16:00-17:00 - Kortárs - Kezdő csoport (8-13 éveseknek) - Nagy Enikő
17:00-18:30 - Kortárs - Haladó csoport - Nagy Enikő

 

Budafokon - Leányka Óvoda

Folyamatban van

 

Budafokon - Maci Óvoda

Folyamatban van

 

Budaörsön - MátrixSuli Budaörs

Szerda-Péntek:
16:00-17:00 - Nefelejcsek - MTBA KözépHaladó - Máté Zsófia
17:00-18:00 - Tátikák - Klasszikus Balett Előkészítő - Máté Zsófia
18:00-19:00 - Rózsák - Klasszikus Balett - Máté Zsófia

Kedd-Csütörtök:
16:30-17:15 - Violák - MTBA Kezdő (Törpi csoport) - Lehner Zsófi
17:15-18:15 - Aranyesők - MTBA KözépHaladó - Lehner Zsófi

Hétfő: 17:00-18:00 - Akrobatika (5-7 éveseknek)
Szerda: 16:00-17:00 - Akrobatika (5-7 éveseknek)